KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9143439
nr 914 3439
Gravyr
Marcel Jaque, signerad. 1972, Gårdsmotiv, handkolorerad, 18x25
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:55:43
28/9 12:06:11